![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_z9k4fC8qNvtq6y7_M6xwgel0JsLGqzdTos8sN0kMAxzi3bDfGWVujiqef-We7ydWAsrTNg5onUQd1DdCngKtkOrFru5efuDm_sSOj2vNRdnPiBu94xU6kKQD289NJeRZW5uj-IXG3TE/s1600/XRISTOUGENNA.jpg)
Το φροντιστήριο "ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ"ανακοινώνει ότι, όπως συμβαίνει κάθε φορά επί 16 συναπτά έτη,έτσι και φέτος διοργανώνει "ΗΜΕΡΑ ΓΟΝΕΩΝ" στις 21/12/203 και ώρες 10.30πμ-13.30μμ στις εγκαταστάσεις του φροντιστηρίου,προκειμένου οι γονείς να ενημερωθούν ενδελεχώς για την πρόοδο των παιδιών τους.Θα σταλούν και ατομικές προσκλήσεις σε χριστοτγεννιάτικο φόντο σε λίγες μέρες.
ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
0 Comment to "ΗΜΕΡΑ ΓΟΝΕΩΝ"
Δημοσίευση σχολίου