![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZeQEgNW85I021DnowCG3pwsGa_n4JJazKcoGnf2T4JskAeJ0tSVWgiUjoOzw17OT-U5ZceROCucR-SuT3c8WlFJvGknyE3jdUqjutAU-b3rD1-u6JimjGzEUf0vd3fG1WYCbJdn-WAyA/s320/%25CE%25A4%25CE%2595%25CE%259B%25CE%2599%25CE%259A%25CE%2597+%25CE%25A0%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%2595%25CE%2593%25CE%2593%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%25A6%25CE%25A9%25CE%259D+2019.jpg)
Για μια ακόμη χρονιά το Γενικό Φροντιστήριο "ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ" εφαρμόζει το θεσμό των Προεγγραφών.Αφορά τη νέα σχολική χρονιά
2019-2020.Διαθέτοντας ένα εξειδεκευμένο επιτελείο οκτώ καθηγητών,όλων των ειδικοτήτων,προσφέρει άρτια,υψηλού επιπέδου, εκπαίδευση στους μαθητές Γυμνασίου αλλά και σ αυτούς του Ενιαίου Λυκείου ,καθώς και του ΕΠΑΛ.
Το πανελλήνια αναγνωρισμένο συγγραφικό έργο του Διευθυντή Σπουδών
κ.Λάζαρου Σαββίδη,αλλά και η
μεθοδικότητα,η αξιοζήλευτη προθυμία και ο προγραμματισμός όλων των συναδέλφων,αποτελούν την ισχυρότερη εγγύηση για την ευόδωση των διδακτικών στόχων.Ελάτε να συζητήσουμε για το νέο προγραμματισμό με βάση το "Νέο Λύκειο" και τα ελκυστικά διδακτικά μας "πακέτα"
Ο Διευθυντής Σπουδών
Σαββίδης κ.Λάζαρος
0 Comment to "ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ "ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ" ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2019-2020"
Δημοσίευση σχολίου